Haber Karaisalı | Karaisalı Haber 16 Temmuz 2024
KARAISALI
Anasayfa » Uncategorized » Siyaset » Başkan Karalar, Karaisalı’da halkla buluştu

Başkan Karalar, Karaisalı’da halkla buluştu

  • 27 Şubat 2024
REKLAM ALANI
Başkan Karalar, Karaisalı’da halkla buluştu

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Karaisalı ilçesinde halkla buluştu, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Muhtarlarla da bir araya gelen Başkan Zeydan Karalar, Torosların eteklerindeki Karaisalı’da hemşehrilerine önemli mesajlar verdi. Başkan Zeydan Karalar’ın Karaisalı’daki temaslarına siyasiler, muhtarlar ve halk katıldı.

Karaisalı’da vatandaşların sevgi gösterileriyle karşıladığı ve yoğun ilgi gösterdiği Başkan Zeydan Karalar konuşmasına diğer siyasi partilerin adaylarına başarılar dileyerek başladı.

BİZİ KİMSE AYIRAMAZ, BÖLEMEZ…

“Adanalıyık Allah’ın Adanamıyık” sözünün Çanakkale Savaşı’nda Adanalıların kahramanlıkları ve düşmanı şaşkına çeviren, onları durduran zekalarına binaen oluştuğunu anlatan Başkan Zeydan Karalar, Adanalıları Çanakkale’de ve Adana’nın kurtuluşunda ölümün bile ayıramadığını, siyasetin de ayıramayacağını ifade etti. Başkan Zeydan Karalar, “Bizi kimse ayıramaz, bölemez. Bu ülke kolay kurtarılmadı, kolay kurulmadı” dedi.

İLÇEYE ÇOK ÖNEMLİ HİZMETLER YAPILDI

Karaisalı’ya yapılan çok önemli hizmetleri anlatan Başkan Zeydan Karalar, asfalt, yol, su, köprü, su deposu ve daha birçok hizmetin Karaisalı’da hayata geçirildiğini, kalan az sayıda sorunun da mutlaka çözüleceğini açıkladı.

SİYASİ PARTİ AYRIMI, OY HESABI YOK, MALİ MUCİZE VE HİZMET VAR…

Üreticiye fide, yem, güneş paneli, ilaç dağıttıklarını kaydeden Başkan Zeydan Karalar, halka hizmet edilirken siyasi parti ayrımı yapılmadığını bildirdi. Hizmet ederken oy hesabı da yapmadıklarını vurgulayan Başkan Zeydan Karalar, göreve geldiklerinden itibaren ülke genelinde büyük felaketler yaşanmasına ve çok kötü bir mali yapıyı devralmalarına rağmen, adeta bir mali mucize gerçekleştirerek çok büyük hizmetlere imza atıldığını belirtti.

YENİ BÜYÜK HİZMETLER YOLDA

Başkan Zeydan Karalar şöyle devam etti: “Belediyemizi borç batağından kurtardık. Borç gelirin 4 katıydı, geliri borcun 4 katı haline getirdik. Karaisalı dahil Adana’mızın bütün ilçelerine çok daha fazla hizmet edebilecek hale geldik. Karaisalı’ya 4 köprü daha yapacağız, çeşitli noktalara çok önemli ihtiyaçların karşılanacağı mahalle merkezleri inşa edeceğiz, genç kardeşlerimizin spor yapacağı halı saha da yapacağız. Karaisalı halkı bizim dönemimizdeki kadar hizmeti hiçbir zaman görmedi. Yenilerini de hayata geçireceğiz.”

Karaisalı’da esnaf ziyaretlerinin ardından muhtarlarla buluşan Başkan Zeydan Karalar, okullara spor malzemesi desteğinde de bulundu.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz