Haber Karaisalı | Karaisalı Haber, 23 Eylül 2021

Vali Elban’dan Karaisalı’ya ziyaret

  • 20 Ocak 2021
  • Yorum Yaz
  • 15.305 kez görüntülendi

Vali Elban’dan Karaisalı’ya ziyaret

Vali Süleyman Elban, sık sık gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerini Karaisalı ilçesine gerçekleştirdiği ziyaretle sürdürdü.

İlçeye gerçekleştirdiği ziyarette ilk olarak Karaisalı Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Elban, burada Kaymakam Mehmet Kaya ile Kaymakamlık personeli tarafından karşılandı.

Kaymakam Kaya’dan ilçenin genel durumu, ilçede gerçekleştirilen kamu hizmetleri ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alan Vali Elban “ Devletimizin öncelikli amacı daima vatandaşımıza en iyi hizmeti ulaştırmaktır. Bizler, devletimizin bu hedefini gerçekleştirmesini sağlamakla yükümlüyüz. İlimizin tüm noktalarındaki vatandaşlarımıza kamu hizmetini ulaştırmak ve insanımıza hizmet etmek bizim de önceliğimiz. İnsanımızın mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Bunun için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.” dedi.

İlçe genelinde koronavirüse karşı alınan tedbirlerin sıkı sıkıya uygulanmasının gerekliliğine de değinen Vali Elban, vatandaşın sağlığını korumak için salgınla mücadele çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdürülmesi gerektiğini belirtti.

Vali Elban, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Taşkın Keleş ile İlçe Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ın da hazır bulunduğu ziyarette ilçede yürütülen çalışmalar için Kaymakam Mehmet Kaya’nın nezdinde tüm personele teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı.

VALİ ELBAN KARAİSALI BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ
Vali Süleyman Elban, Karaisalı ilçe ziyaretini Karaisalı Belediyesine gerçekleştirdiği ziyaretle sürdürdü.

Ziyareti sırasında Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan tarafından karşılanan Vali Elban, Başkan Aslan’dan ilçe genelinde yapılan çalışmalarla Belediye tarafından ilçede verilen hizmetler hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Mehmet Kaya, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Taşkın Keleş’in de hazır bulunduğu ziyarette aldığı bilgiler doğrultusunda bir değerlendirmede bulunan Vali Elban ilçenin gelişmesine yönelik yapılan her çalışmanın önemine değinerek “Kentimizin herhangi bir noktasında yapılan çalışmalar önce ilçemizin sonra da ilimizin gelişmesine hizmet ediyor. Bu sebeple kentimizin kalkınması adına yapılacak her faaliyette yerel yönetimlerle daima iş birliği içinde çalışmaya hazırız.” dedi.

İlçe genelinde yapılan çalışmalar için Başkan Aslan’a teşekkür eden Vali Elban, ziyaretini yapılan değerlendirmelerin ardından sonlandırdı.

VALİ ELBAN KARAİSALI İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞINI ZİYARET ETTİ
Vali Süleyman Elban, bir dizi temas ve ziyarette bulunmak üzere gittiği Karaisalı ilçesindeki temaslarını Karaisalı İlçe Jandarma Komutanlığına gerçekleştirdiği inceleme ziyaretiyle sürdürdü.

Kaymakam Mehmet Kaya, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Taşkın Keleş ile İlçe Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ın da hazır bulunduğu ziyarette, vatandaşların huzurunun ve güvenliğinin sağlanması için ilçe genelinde gerçekleştirilen asayiş faaliyetleri detaylı bir şekilde değerlendirildi.

Aldığı bilgilerin ardından bir değerlendirmede bulunan Vali Elban “İlçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın güvenliğini sağlamak amacıyla güvenlik güçlerimiz tarafından mesai mefhumu gözetmeksizin fedakarca yürütülen çalışmaların hepsi büyük önem arz ediyor.” diyerek tüm jandarma personeline çalışmalarında başarılar diledi.

VALİ ELBAN’DAN KARAİSALI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET
Vali Süleyman Elban, Karaisalı İlçe Emniyet Müdürlüğüne inceleme ziyaretinde bulundu.

İlçe Emniyet Müdürlüğüne gerçekleştirdiği ziyaret sırasında, ilçenin ve ilçede yaşayan vatandaşların huzuru ve güvenliğini sağlamak amacıyla ilçede gerçekleştirilen emniyet ve asayiş çalışmalarıyla ilçenin genel durumu hakkında ilgili yetkililerden bilgiler alan Vali Elban, aldığı bilgiler doğrultusunda İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar hakkında genel bir durum değerlendirmesinde bulunarak “Vatandaşımızın huzurunu ve güvenilir bir ortamda yaşamalarını sağlamak bizim için çok önemli. Bu amaca hizmet etmek için görevini büyük bir özveriyle ifa eden tüm emniyet güçlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Vali Elban, Karaisalı İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli personele çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.

VALİ ELBAN MİTAT BESİCİLİK ENTEGRE İŞLETMELERİNİ ZİYARET ETTİ
Vali Süleyman Elban, Karaisalı ilçesi Kocaveliler Mahallesi’nde bulunan Mitat Besicilik Entegre İşletmelerini ziyaret etti.

Vali Elban, gerçekleştirdiği inceleme ziyaretinde 1.000 büyükbaş hayvan kapasitesi olan ve Adana’da 3 yıldır faaliyet gösteren besi çiftliğini gezerek çiftlikte gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili işletme sahibi Mitat Çetinkaya’dan bilgiler aldı.

Yem maliyetlerinin düşürülmesi için çiftlik içerisinde kurulan hasıl çimlendirme tesisinde hidroponik sistemle hayvanların yem rasyonuna üretmiş olduğu arpa hasılını da ekleyerek yem maliyetlerinde kayda değer bir düşüş olduğunu, günlük hasıl üretiminin ise 14 ton olduğunu belirten İşletme Sahibi Çetinkaya, Vali Elban’a işletmede gerçekleştirdikleri tüm üretim faaliyetleri ve hayvanlarının genel özellikleri hakkında bilgi verdi.

Aldığı bilgilerin ardından bir değerlendirmede bulunan Vali Elban, ülkemizin ve Adana’mızın gerek tarım gerekse hayvancılığını daha da geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen her yenilikçi sistemin büyük önem arz ettiğine değinerek işletme sahibine verdiği bilgiler için teşekkür edip, bol kazançlar temenni etti.

Ziyaret, işletmeyle ilgili görüş alışverişinde bulunulmasıyla sürdü.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz