Haber Karaisalı | Karaisalı Haber, 23 Eylül 2021

Kaymakam Kaya, Karaisalı’ya veda ediyor

  • 18 Temmuz 2021
  • Yorum Yaz
  • 340 kez görüntülendi

Kaymakam Kaya, Karaisalı’ya veda ediyor

2021 Yılı Kaymakamlar Kararnamesi ile görev süresi dolup Kurban Bayramı sonrası ilçemize veda edecek olan Karaisalı Kaymakamı Mehmet Kaya için Varda Çardak Kafe’de veda yemeği düzenlendi.

Karaisalı Belediyesi’nin organize ettiği veda programına Karaisalı Belediye Başkanı Sayın Saadettin Aslan, İlçemiz Kurum Amirleri, Ak Parti Karaisalı İlçe Başkanı Osman Kurdak, Cumhuriyet Halk Partisi Karaisalı İlçe Başkanı Mustafa Eren, Milliyetçi Hareket Partisi Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz, İYİ Parti Karaisalı İlçe Başkanı Mehmet Koca, Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Abdullah Kaçar, Ak Parti Karaisalı Kadın Kolları Başkanı Özge Özcan, Karaisalı Belediye Meclis Üyeleri Saniye Usta, Celalettin Sürme, Rıfat Köroğlu, Ayhan Işık ve Muhtarlar ve çok sayıda misafir katıldı.

Yapmış olduğu veda konuşmasında Kaymakam Kaya özetle: “Yaklaşık olarak iki yıldır Çukurova’nın incisi, yiğitler diyarı Karaisalı’da görev yapıyorum. Bu süre zarfında gerek kamu hizmetlerinin sunumunda gerek sosyal hayatımda şahsıma göstermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ediyorum. Bugün burada siyasi ve dünya görüşü farklı olan birçok arkadaşımız bulunmaktadır. İlçemizde sosyo-kültürel anlamda bu birlikteliğin sağlanmasından dolayı mutluluklarımı ifade etmek istiyorum. Ne mutlu bana ki böylesine güzel bir ilçede bu birlikteliğin sağlanmasında faydam olduğunu düşünüyorum. Başta Allah rızasını kazanmak daha sonra gönüllere girmek gayemizdir. Bu anlamda adil bir yönetim anlayışı sergiledik. Maalesef ki uzun bir süredir pandemi ile mücadele ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne pandemiye karşı vermiş olduğumuz mücadelede çok şükür iyi noktalara geldik. Uzun bir süredir ilçemizde vaka bulunmamaktadır. Kurumlarımızla koordineli bir şekilde gerek pandemiye karşı gerek kamu hizmetlerinin sunumu noktasında büyük çaba sarf ettik. Umuyorum bizden sonra görev alacak arkadaşlarımız Karaisalı’yı daha iyi noktalara taşıyacaklardır. Bugün buraya katılım sağlayarak bizlere göstermiş olduğunuz muhabbetten dolayı şahsım adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Kaymakamımız Sayın Mehmet Kaya’ya ilçemiz ve yöre insanımıza sağladığı katkılardan dolayı şükranlarımızı arz ediyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz