Haber Karaisalı | Karaisalı Haber, 23 Eylül 2021

Karaisalı’da “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” etkinlikleri

  • 3 Haziran 2021
  • Yorum Yaz
  • 682 kez görüntülendi

Karaisalı’da “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” etkinlikleri

Karaisalı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” etkinlikleri düzenlendi.

Karaisalı Kaymakamı Mehmet Kaya’nın da katılımı ve ilçe protokolünün eşliğinde okunan İstiklal Marşı’nın ardından kursiyerler tarafından çeşitli etkinlikler düzenlendi. Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan özel öğrenciler tarafından semazen gösterisi ve kreşte kurs gören öğrenciler tarafından çeşitli etkinlikler yapıldı. Ardından ilçemiz yerel sanatçısı Sadettin Öveç tarafından türküler okundu.

Karaisalı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinliklerinin açılış kurdelesi Kaymakam Kaya ve protokol üyeleri tarafından kesildi.

Halk Eğitim Merkezi tarafından Karaisalı Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde açılan, halkoyunları, ahşap atölyesi ve ilçemizdeki diğer çeşitli alanlarda açılan kurslarda ortaya çıkarılan el emeği göz nuru ürünleri Kaymakam Mehmet Kaya tek tek ziyaret ederek öğretmenler, usta öğreticiler ve kursiyerlerden bilgi aldı.

Kaymakam Kaya, Hayat Boyu Öğrenme Haftasında yapılan çalışmalara katılan kurum müdürleri, öğretmen, usta öğretici ve kursiyerlere teşekkür ederek alandan ayrıldı.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz