TURİZM HABERLERİ

Varda'da Turizm Haftası kutlaması

vardada-turizm-haftasi-kutlamasi Adana'da 40. Turizm Haftası kutlamaları kapsamında Karaisalı ilçesindeki Varda Köprüsü'nde etkinlik düzenlendi. Vali Mustafa Büyük, her yıl Adana'daki turizm değerlerinden birisini daha fazla öne

Turizm komitesi Karaisalı'yı gezdi

turizm-komitesi-karaisaliyi-gezdi Karaisalı Belediye Başkan Yardımcısı Recep Ak, Karaisalı Belediyesi’nin daveti üzerine Karaisalı’ya gelen başta Adana İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabri Tari olmak üzere 10 kişilik turizm komitesine

Karaisalı'da ekoturizm projesi başladı

karaisalida-ekoturizm-projesi-basladi Karaisalı’da Yenilebilir Yabani Nebatın Araştırılması ve Ekoturizmin Geliştirilmesi Projesi kapsamında Karaisalı Meslek Yüksekokulu’nda öğrencilere teorik eğitim verildi.

Yenilebilir yabani otlar ekoturizmin hizmetine sunuluyor

yenilebilir-yabani-otlar-ekoturizmin-hizmetine-sunuluyor Karaisalı’da Yenilebilir Yabani Nebatın Araştırılması ve Ekoturizmin Geliştirilmesi Projesi kapsamında kursiyerlerle tanışma toplantısı gerçekleştirildi.

Karaisalı'da teknik ekoturizm çalışması

karaisalida-teknik-ekoturizm-calismasi Geçen hafta Karaisalı’da yapılan Turizm Çalıştayı sonrasında 20 kişiden oluşan uzman teknik ekip ,Karaisalı’da incelemelerde bulundu.

Turizm sektörünün gözü Karaisalı'da

turizm-sektorunun-gozu-karaisalida Adana’nın turizm pastasından daha fazla pay alabilmesi için "Karaisalı Destinasyonu"nun mutlaka oluşturulması gerekiyor.

Varda Köprüsü turizme açılıyor

varda-koprusu-turizme-aciliyor AK Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, Karaisalı ilçe sınırları içerisinde yer alan Varda köprüsünde kır gazinosu, seyir terasları ve çevre düzenlemesini sağlayacak ihale çalışmalarının

Kültür ve Turizm Bakanlığı Karaisalı'da Turizm Yatırımlarını İnceledi

kultur-ve-turizm-bakanligi-karaisalida-turizm-yatirimlarini-inceledi Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından görevlendirilen Bakanlık Müşaviri Mehmet Bakırcı Karaisalı'da turizm amaçlı yapılan yatırımları inceledi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ