CHP Karaisalı İlçe Başkanı İlhan Şahin güven tazeledi

chp-karaisali-ilce-baskani-ilhan-sahin-guven-tazeledi-

CHP Karaisalı İlçe Başkanlığına İlhan Şahin yeniden seçildi.
31 Ekim 2017 Salı 20:55

Karaisalı İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen kongrede Divan Başkanlığını Serpil Çerçioğlu’nun yaptığı kongrede İlçe Başkanı İlhan Şahin, iki yıllık görev süresi boyunca yaptıkları çalışmaları anlattı.

İlhan Şahin, 16 Nisan referandumunda gerçekleştirilen planlı çalışmaların referandum sonucuna da olumlu yansıdığına dikkat çekerek önümüzdeki dönemde CHP’nin Karaisalı’da büyük bir sıçrama yapacak potansiyele sahip olduğunu söyledi.

CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut ise Türkiye’nin geleceği açısından 2019’da yapılacak seçimlerin yaşamsal öneme sahip olduğunun altını çizerek, “Önümüzde geri dönüşü olmayan bir yol var ve bu yolda başarılı olmak zorundayız” diye konuştu.

Kongre faaliyet ve mali raporların okunup ibra edilmesinin ardından seçimlerle devam etti.
Blok listeyle gerçekleştirilen seçimlerde İlçe Başkanı İlhan Şahin ve Ahmet Erdoğan’ın listeleri yarıştı. Kongre delegelerinin oylarıyla İlhan Şahin yeniden ilçe başkanlığı görevine seçildi.

İlhan Şahin’in yönetim kurulu şöyle oluştu:
“Şefika Kutlu, Nejla Türmen, Mustafa Eren, Arif Aktoz, Ermiya Öcal, Ali Önal, Abdullah Şimşek, Abdullah Kuşçu, Yahya Uğur, Cumali Özdemir, Bahattin Uçar ve Osman Eren.”

Haber okunma sayısı: 1272

Haberin etiketleri:

karaisalı, chp, ilhan şahin


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ