SİYASET

Saadettin Aslan Mazbatasını Aldı

saadettin-aslan-mazbatasini-aldi 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhur İttifakı MHP Adayı olan ve seçimleri kazanan Saadettin Aslan mazbatasını aldı.

Karaisalı'da Saadettin Aslan devam

karaisalida-saadettin-aslan-devam 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre Saadettin Aslan seçimi aldı.

Cumhur İttifakı adayları Karaisalılılarla buluştu

cumhur-ittifaki-adaylari-karaisalililarla-bulustu Adana'da Cumhur İttifakı adayları Karaisalılılarla bir araya geldi. Karaisalı için projelerini anlattı.

Cumhur İttifakı’nın Karaisalı Meclis Üyesi Aday listesi

cumhur-ittifakinin-karaisali-meclis-uyesi-aday-listesi 31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken partilerin meclis üyesi adayları belli oldu. İşte Cumhur İttifakı’nın Karaisalı İlçe Meclis Üyesi Aday listesi.

Başkan Aslan Seçim Çalışmalarına Başladı

baskan-aslan-secim-calismalarina-basladi Adana’nın Karaisalı İlçe Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Adayı Saadettin Aslan, adaylığının açıklanmasıyla birlikte seçim çalışmalarına başladı.

Aytaç Durak CHP - İYİ Parti ortak adayı mı?

aytac-durak-chp---iyi-parti-ortak-adayi-mi CHP Genel Başkan Yardımcısı CHP’li Bülent Kuşoğlu, Aytaç Durak için ne dedi?

Bahçeli Başkan Aslan'ı yeniden aday gösterdi

bahceli-baskan-aslani-yeniden-aday-gosterdi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, 2019'da gerçekleştirilecek yerel seçimlerde Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan'ı yeniden aday gösterdi.

Bahçeli'ye Kızıldağ davetiyesi

bahceliye-kizildag-davetiyesi Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Aslan ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek bu yıl

CHP Karaisalı İlçe Başkanı İlhan Şahin güven tazeledi

chp-karaisali-ilce-baskani-ilhan-sahin-guven-tazeledi- CHP Karaisalı İlçe Başkanlığına İlhan Şahin yeniden seçildi.

Bakan Çelik, partisinin Karaisalı İlçe Başkanlığı kongresine katıldı

bakan-celik-partisinin-karaisali-ilce-baskanligi-kongresine-katildi- AK Part) Karaisalı ilçe kongresinde konuşan Bakan Çelik, Türkiye'nin milli çıkarlarına karşı dünyanın pek çok yerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Türkiye Cumhuriyeti'ne ve İslam'a karşı

Sakarya, Karaisalı’daki su zammını yargıya taşıyor

sakarya-karaisalidaki-su-zammini-yargiya-tasiyor Adana Büyükşehir Belediyesi ve Karaisalı Belediyesi Meclis Üyesi Abdullah Sakarya, Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (ASKİ) Karaisalı'daki su ücretine yüzde 34.35 zam yaptığını

MHP Karaisalı İlçe Kongresi yapıldı

mhp-karaisali-ilce-kongresi-yapildi MHP Adana'da Karaisalı ve Aladağ ilçelerinin 12. olağan kongrelerini gerçekleştirdi. Aladağ ilçesinde Bayram Kabak ilçe başkanı seçilirken, Karaisalı'da Sezai Yılmaz güven tazeledi.

Bakan Çelik Karaisalılılara seslendi

bakan-celik-karaisalililara-seslendi Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, referandum çalışmaları kapsamında AK Parti Karaisalı İlçe binası önünde vatandaşlara hitap etti.

AK Parti Karaisalı Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

ak-parti-karaisali-danisma-meclisi-toplantisi-yapildi AK Parti Karaisalı 62'inci Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

Karaisalı Ak Parti'ye Mustafa Ekinci atandı

karaisali-ak-partiye-mustafa-ekinci-atandi Ünal Işık'ın istifası ile boşalan Ak Parti Karaisalı İlçe Başkanlığı'na Mustafa Ekinci atandı.

Başkan Aslan, muhtarları dinledi

baskan-aslan-muhtarlari-dinledi Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, 5 yıllık dönemi içerisinde Karaisalı’nın çehresini değiştireceklerini söyledi.

CHP Karaisalı'da başkan değişmedi

chp-karaisalida-baskan-degismedi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karaisalı ilçe kongresi yapıldı!..

CHP Karaisalı'ya Kadın İlçe Başkanı

chp-karaisaliya-kadin-ilce-baskani CHP Karaisalı İlçe Başkanlığı’na atanan İlhan Şahin görevi Sabahattin Karabudak’tan teslim aldı.

Karaisalı seçimini yaptı! İşte sonuçlar!...

karaisali-secimini-yapti-iste-sonuclar Türkiye bugün milletvekili seçimi için sandık başına gitti. İşte Karaisalı'da seçim sonuçları ve partilerin aldıkları oy oranları...

Abdulcelil Sak Ak Parti'den istifa etti!

abdulcelil-sak-ak-partiden-istifa-etti Karaisalı Belediye Meclis Üyesi Abdulcelil Sak, AK Parti'den istifa etti.

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ