SAĞLIK

Sağlık için Kapıkaya'da yürüdüler

saglik-icin-kapikayada-yuruduler Karaisalı’da 3-9 Eylül Halk Sağlığı Haftası olması nedeniyle İlçe Toplum Sağlığı Merkezi organizatörlüğünde Karaisalı Belediyesi’nin destekleriyle doğa yürüyüşü düzenlendi.

Karaisalı’da 500 kadına ücretsiz kanser taraması

karaisalida-500-kadina-ucretsiz-kanser-taramasi Adana'nın Karaisalı ilçesinde kadınlara yönelik ücretsiz kanser taraması yapılıyor.

Karaisalı Devlet Hastanesi'ne 'Engelsiz Mekan' plaketi

karaisali-devlet-hastanesine-engelsiz-mekan-plaketi Karaisalı Devlet Hastanesine "Engelsiz Mekan" plaketi verildi.

Kızıldağ Semt Polikliniği açıldı

kizildag-semt-poliklinigi-acildi Adana'nın Karaisalı ilçesine bağlı Kızıldağ Yaylası'nda, yaz boyunca yaylacılara sağlık hizmeti verecek semt polikliniği açıldı.

Karaisalı'da 'bonzai' toplantısı

karaisalida-bonzai-toplantisi Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığınca Karaisalı’da vatandaşlara bonzai konusunda bilinçlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Karaisalı'da kan bağışı kampanyası

karaisalida-kan-bagisi-kampanyasi Türk Kızılayı Adana Kan Bağış Merkezi, yarın Karaisalı'da kan bağışı kampanyası düzenliyor.

Dr. Yücel’den ‘Tıp Bayramı’ mesajı

dr-yucelden-tip-bayrami-mesaji Karaisalılar Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Aydemir Yücel, ’14 Mart Tıp Bayramı’ nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Et ve et ürünlerinde yeni dönem

et-ve-et-urunlerinde-yeni-donem Türk Gıda Kodeksi Et ve Et Ürünleri Tebliği gereğince 5 Mart 2013 tarihi itibariyle kanatlı eti ve kırmızı et birbirine karıştırılarak ürün üretilemeyecek.

Gripten korunma yolları

gripten-korunma-yollari Doç. Dr. Behice Kurtaran, kış aylarının gelmesiyle birlikte grip ve benzeri rahatsızlıkların önemli derecede arttığına dikkat çekti.

Kalbi zayıf olan üşümesin!

kalbi-zayif-olan-usumesin-- Soğuk hava kalbe böyle zarar veriyor

Enerji içecekleri kalp krizini tetikliyor!

enerji-icecekleri-kalp-krizini-tetikliyor Gençler tarafından yoğun bir şekilde tüketilen enerji içeceklerinin kalp krizini tetiklediği belirti

Öldürücü bir virüs daha!

oldurucu-bir-virus-daha-- Kuş gribinden daha etkili

Çikolata öksürüğe de iyi geliyor

cikolata-oksuruge-de-iyi-geliyor Daily Mail’in haberine göre kakao tanecikleri içerisinde bulunan “teobromin” maddesi öksürük tedavisinde etkili oluyor.

Psikolojik açlık obez yapıyor

psikolojik-aclik-obez-yapiyor Psikiyatrist Dr. Sümer Öztanrıöver, organik bir nedene bağlı olmayan obezitenin temelinde, fazla kalori alımı ile birlikte genellikle hareket azlığının yattığını söyledi.

Kışın bunları yiyin

kisin-bunlari-yiyin-- İşte gripsavar yiyecekler...

Hamilelikte mide bulantısı ne kadar sürer?

hamilelikte-mide-bulantisi-ne-kadar-surer Hamileliğin ilk işaretlerinden olan sabah bulantısı ne kadar sürer ve önlem olarak ne yapabilirsiniz?

Ateşini düşürmek isterken yükseltmeyin!

atesini-dusurmek-isterken-yukseltmeyin Yanlış bilinen yöntemler daha çok zarar veriyor.

Baba ilgiliyse çocuklar uslu oluyor!

baba-ilgiliyse-cocuklar-uslu-oluyor Babaların, daha ilk 12 ayında bebeklerine gösterdikleri ilgi ve sevgi davranışlarını etkiliyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ