PTT'den öğrencilere kucak dolusu hediye

pttden-ogrencilere-kucak-dolusu-hediye


24 Ekim 2018 Çarşamba 19:35

Bilindiği üzere; güçlü Türkiye’mizin ve geleceğimizin teminatı, yarınlarımız bizim en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımıza yatırım yapmak, eğitimine katkı sağlamak, sosyal ve kültürel gelişimlerine destek olmak hepimizin asli görevleri arasında yer almaktadır.
 
Ülkemizin parlayan yıldızı haline gelen ve halkımızdan aldığı güç ve güvenle “Güçlü Türkiye’nin Yenilenen PTT’si” sloganıyla kurulduğu ilk günden bugüne kadar 178.yıldır halka hizmet veren  PTT A.Ş.'miz Adana İli Karaisalı İlçesi Cumhuriyet İlkokulu 2/C sınıf öğrencilerimize PTT Pette çantaları, etkinlik kitapları, oyuncak projesi kapsamında ‘Pette Oyunu’ ve PTT Çocuk Dergisi', PTT Pul Müzesi tarafından Küçük Filatelistler için 'Pul ve Pulculuk Bilgisi', 'PTT Çocuk Filateli Kitabı' ile 'Bilgi Çağına Notlar' isimli eser notluğundan oluşan hediye paketlerinin dağıtımını yapmasından dolayı Öğrenci-Öğretmen, Sınıf Annesi-Veli olarak çok mutluyuz.Mutluluk bir bakış açısıdır ve sadece “bir niyet” kadar uzağımızdadır. Eğitimin altyapısının iyileştirilmesi, eğitim kalitesinin yükseltilmesi tek başına kâfi değildir. Zira eğitim, topyekûn bir milleti ve ülkeyi ilgilendiren bir faaliyetler bütünüdür. Çocuklarımızın eğitim ve öğretimine katkı sağlamak için çaba sarf eden her yıldız bizim için bir umuttur ve en büyük yıldızımız bize en yakın olan sizlersiniz. Sizlerin desteğiyle varlığımızın geleceğimizin teminatı çocuklarımızın en iyi şekilde eğitilmesi, öncelikli hedefimizdir.Hediye dağıtımında emeği geçen başta Sayın Bakanımıza, PTT A.Ş. Genel Müdürümüze, Yönetim Kurulu Üyelerine, Daire Başkanlarımıza, Adana ve Karaisalı PTT Müdürümüze ve personellerine iyi niyet çerçevesinde görevlerini üstün gayret ve azimle yerine getiren, fedakârca çalışmalarını sürdüren ve bu hizmet yolculuğunda bizleri yalnız bırakmayan bütün PTT çalışanlarına, yöneticilerine ve camiasına bizlere gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür ederim. Saygılarımla.

#PTT178Yaşında#Ptt #ptt178Yaşında #pttkargo #pttcell  #HızlıveGüvenli

Haber okunma sayısı: 1612

Haberin etiketleri:

ptt, karaisalı


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Fikret AVLUK

    Misafir: Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Eğitimde feda edilecek tek bir fert bile yoktur, hayatta en hakiki mürşit ilimdir.Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır, eserinin üzerinde imzası olmayan yegane sanatkar öğretmendir.” sözü ile sözüme başlamak istiyorum. Karaisalı Cumhuriyet İ.O. 2/C sınıfımız, İlkokul 2.sınıf 'Kazanım Değerlendirme Uygulaması' sınavında Türkiye genelindeki kendi okullarındaki ve sınıflarındaki başarı sıralamasına göre Karaisalı ve Adana 1.ncisini çıkartarak gururumuz olmuştur. Geçmişindeki başarılara bir daha yenisini eklemek her baba yiğidin harcı değildir. Geleceğimizin teminatı, milletimizin ümidi çocuklarımızı ve gençlerimizi en iyi şekilde eğiterek gelecek için bilinçli ve kendinden emin birer Türk vatandaşı olarak yetişmesine geleceğimiz olan öğrencilerimizin yetişmesinde en büyük pay şüphesiz sınıf öğretmenimiz Sn. İlker GÖK'ün ve akabinde yetiştirdiği öğrencilerinin başarısıdır. Başarılı eğitim anlayışının temeli fedakârlık ve sevgidir. 19 Ocak 2019 19:33

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ