Kirazlı Yayla içme suyuna kavuşacak

kirazli-yayla-icme-suyuna-kavusacak

ASKİ ekipleri, Kirazlı Yayla (Galtak Yaylası) mevkiinde içme suyu projesine devam ediyor.
06 Eylül 2018 Perşembe 19:45

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri, Karaisalı ilçesi Çukur Mahallesi Kirazlı Yayla (Galtak Yaylası) mevkiinde içme suyu projesine devam ediyor.

Yaklaşık 1 ay önce bölgede çalışmaya başlayan ekipler 5 kilometrelik projenin 3 kilometresini tamamlarken; projede 63’lük ve 140’lık olmak üzere çeşitli çaplarda polietilen sağlıklı borular kullanıldı.

Projenin tamamlanması için çalışmalarını sürdüren ASKİ ekipleri çalışmayı yaklaşık olarak, bağlantılarıyla birlikte, 1 aydan daha kısa bir sürede bitirmeyi ve bölge halkının sorunsuz içme suyuna kavuşmasını hedefliyor.

ASKİ Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu, Adana ve çevresinde sorunsuz bir altyapı ve sağlıklı içme suyu için her türlü mücadeleyi vererek vatandaşların rahat etmesini hedeflediklerini söyledi.

Oprukçu, “Bugünün değil, geleceğin Adanası için yaptıklarımız ve yapacağımız projelerin hepsi Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü’nün yüz akı projelerdir. Adanalılar bir şeyi değiştirdi, her şey değişmeye devam edecek” dedi.

Haber okunma sayısı: 1020Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ