Karaisalı yağmura teslim oldu!

karaisali-yagmura-teslim-oldu

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, 18-19 Eylül tarihleri ve geçen hafta sonu yağan yağışlar, ilçedeki yol ve sokaklarda tahribatlara yol açtığını söyledi.
30 Eylül 2014 Salı 22:47

Aslan, Karaisalı’da hafta sonu etkili olan sağanak yağışın, ilçenin bazı kesimlerinde su baskınlarına neden olduğunu, su baskını sonucu zarar gören yerlerde Karaisalı Belediyesi ekipleri tarafından çalışmalara devam edildiğini söyledi.

Aslan, “Su baskınları ile birlikte dere yataklarından gelen sürüntü malzemeler, büzlerin tıkanmasına ve yolların tahrip olmasından dolayı ulaşımın aksamasına neden olurken, bu aksamaların giderilmesi için Karaisalı Belediyesi ekipleri tüm hafta boyunca  suların boşaltılmasına devam etmişlerdir” dedi.

  Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, 2014-2015 eğitim öğretim yılı başlangıcında yaşanan yağmur faciasında bazı merkez ve diğer mahalle (köylerde) kaldırım olmaması ve mevcut yolların bozulması nedeni ile öğrencilerin okula geliş ve gidişlerde zorlandığını belirterek, “Biz arayan veliler ve muhtarlar yolların bir an önce yapılmasını istemişlerdir. Öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği açısından yollara bir an önce başlayacağız. 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılı başlarken böyle kaldığımız su baskınları karşısında ekiplerimiz hafta boyu çalışmalarını sürdürmüştür” diye konuştu.

alsancak escort

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, su baskını sonucu zarar gören yerlerde tamir ve bakım çalışmaları yapılmaya devam edildiğini söyledi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN


Haber okunma sayısı: 24980

Haberin etiketleri:

karaisalı, yağmur, saadettin aslan


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ