Karaisalı Belediyesi'ne yeni başkan yardımcısı

karaisali-belediyesine-yeni-baskan-yardimcisi

Karaisalı Belediye Başkan Yardımcılığı'na daha öncede bir süre Karaisalı'da memuriyet yapan Recep Ak atandı.
24 Temmuz 2014 Perşembe 14:58

İlk memuriyete başladığı Karaisalı’ya Belediye Başkan Yardımcısı olarak atanan Recep Ak, 'Memuriyetim boyunca 'İlkem Önce Ülkem” ülküsüyle hareket ederek, Devletim adına Türk Milletine hizmetten gurur duydum' dedi.

  Ak,  devlet dairelerinde aldığı bilgi ve tecrübelerle katıldığı eğitim, seminer ve kurslardan öğrendiği ve görevleri gereği uygulamasını yaptığı kanun ve yönetmeliklerin, bilgi ve deneyimini ilk memuriyete başladığı Karaisalılılar’a hizmet edebilmek için Başkan Saadettin Aslan ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile “Hizmete varım” dedi.

  AK, "Karaisalılı hemşerilerimiz için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız” diyerek özgeçmişi hakkında şu bilgileri verdi:

“1970 Kozan doğumluyum ilkokulu Kozan Damyeri Köyü İlkokulu, orta öğretim Kozan imam Hatip Lisesi ve Adana İmam Hatip Lisesi’nde tamamladım. Anadolu Üniversitesi Laboratuvar ve Sağlık Bölümü mezunu olup, evli ve Alperen ve Göktuğ adlarında iki çocuk babasıyım.

KAMUDAKİ GÖREVLERİM



Memuriyet hayatına 2001 yılında Karaisalı’da başladım. 2001- 2007 yılları arasında Karaisalı Mal Müdürlüğü’nde görev yaptım, 2007-2010 Ceyhan Mal Müdürlüğü’nde, Milli Emlak Servisi’nde, 2010-2011 Yumurtalık Mal Müdürlüğü’nde Milli Emlak Servisi’nde, 2011-2014 tarihleri arsında da Sarıçam Mal Müdürlüğü’nde Çalıştım.

SOSYAL FAALİYETLERİM

1994-1995 yıllarında Ankara Ulus Ülkü Ocakları’nda görev aldım. 1998 -2001 İmamoğlu Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini yürüttüm. 2001’den buyana memuriyet hayatımda Türk- Büro Sen’de Yönetim Kurulu üyeliğinde ve Üst Kurul delegeliğinde bulundum.

Memuriyetim boyunca “İlkem Önce Ülkem”  ülküsüyle hareket ederek, Devletim adına Türk Milletine hizmetten gurur duydum. Devlet dairelerinde almış olduğum bilgi ve tecrübelerle katılmış olduğum eğitim, seminer ve kurslardan öğrendiğim ve görevlerimiz gereği uygulamasını yaptığımız kanun ve yönetmeliklerin, bilgi ve deneyimimi ilk memuriyete başladığım Karaisalılı Hemşerilerime hizmet edebilmek için Sayın Saadettin Aslan Başkanım ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü Beyle hizmete varım dedim.

Karaisalılı hemşerilerimiz için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız. İçerisinde bulunduğumuz Rahmet ve bereket ayında Irak’ta, Suriye’de ve Filistin’de zalimin zulmü altında ezilen ve perişan olan Müslüman kardeşlerime Allah’ım güç ve kuvvet versin, zalimleri de kahhar sıfatıyla ve perişan etsin.

Ramazan-ı şerifin Tüm Türk İslam alemine hayırlara vesile olmasını diler, yaklaşan kadir gecemizin ve Ramazan Bayramımızı şimdiden kutlar Yüce Mevla’dan Tüm Hemşerilerime afiyet ve sağlık temenni ederim.”

 Belediyede Rifat Köroğlu ile birlikte iki tane Başkan Yardımcısı oldu.


Haber okunma sayısı: 19495



Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ