Başkan Karalar'dan Kızıldağ'a ziyaret

baskan-karalardan-kizildaga-ziyaret

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kızıldağ yaylasına gelerek Türkiye'nin en büyük köy turnuvasını takip etti.
04 Ağustos 2019 Pazar 13:01

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar önce Kızıldağ'da vatandaşlarla buluştu, yaylanın sorunlarını halktan dinledi, yaylaya yapılacakları anlattı. Vatandaşlarla buluşmasının ardından Türkiye'nin en büyük turnuvalarından Kızıldağ Köyler Arası Futbol Turnuvası'nı izlemek için Subattığı'na geldi.

Tribünde maçı takip eden daha sonra ise vatandaşlarla sohbet eden Karalar'a ilgi ise büyük oldu. Başkan Karalar " "Yaylamızı da, Karaisalıyı da çok seviyoruz ve buradaki vatandaşlarımıza hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Sporun birleştirici gücü var. Ülkemizin şu anda barışa, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Adana Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle gerçekleştirilen Karaisalı Köyler Arası Futbol Turnuvasının, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bahsettiği, ahlaklı düşünceye ve sağlıklı bedene sahip insanlardan oluşan toplum yapısına ulaşmamıza katkı sağladığını görüyoruz. Sporun her kesimden insanı bir araya getirme, aralarında kardeşlik oluşturma, ilişkileri olumlu hale getirme gücü var. Bunu bugün Kızıldağ’da birlikte görüyoruz.” dedi.

Haber okunma sayısı: 184

Haberin etiketleri:

kızıldağ yaylası, zeydan karalar


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ