Minik Öğrencilere Ayakkabı ve Kitap Yardımı

minik-ogrencilere-ayakkabi-ve-kitap-yardimi

Adana Büyükşehir Belediyesinin ‘100 Köy Okuluna 100 Kütüphane’ projesi kapsamında, Karaisalı ilçesinde bulunan Hacılı Şehit Ali Gümüştop İlkokulu öğrencilerine kitap seti, satranç takımı, kırtasiye malzemeleri ve spor ayakkabı hediye edildi.
25 Şubat 2017 Cumartesi 12:49

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan ve Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına bağlı ekipler, Karaisalı’da bulunan Hacılı Şehit Ali Gümüştop İlkokuluna giderek, öğrencilere hikaye kitapları, İngilizce öğretici set, satranç takımı, kırtasiye malzemeleri ve spor ayakkabı dağıtıldı.

Aslan, ”Öğrencilerimizin Mutluluğu, Bizim Mutluluğumuzdur”
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, “Büyükşehir belediyemiz tarafından başlatılan ‘100 Köy Okuluna 100 Kütüphane’ projesi kapsamında ilçemiz Hacılı mahallesinde bulunan Hacılı Şehit Ali Gümüştop İlkokulu’nda eğitim gören minik öğrencilerimize hediyelerini veriyoruz. Daha önce, ilçe belediye başkanlığımız tarafından başlattığımız atkı bere projesi kapsamında, ilçemizde taşımalı eğitimin olmadığı mahalle okullarımıza atkı ve bere hediye ettik. Bugün ise Büyükşehir Belediyemiz ile beraber minik öğrencilerimize, hikaye kitapları, İngilizce öğretici set, satranç takımı, kırtasiye malzemeleri ve spor ayakkabı dağıtımı gerçekleştirdik. Öğrencilerimizin yüzlerindeki mutluluğu görmek, bizleri de mutlu ediyor” dedi.

Minik Kalplerden Sözlü ve Aslan’a Teşekkür
Kitap setlerini, satranç takımlarını, kırtasiye malzemelerini ve ayakkabılarını alan öğrenciler büyük mutluluk yaşarken, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü’ye ve Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’a teşekkür ettiler.

Haber okunma sayısı: 1651Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ