Karaisalı Belediyesi okullara 'odak'landı

karaisali-belediyesi-okullara-odaklandi

Karaisalı Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce başlatılan Okul Tabanlı Değerlendirme, Akredite ve Kalite Sistemi (ODAK) çerçevesinde iki okul ile protokol yaptı.
05 Mart 2015 Perşembe 12:19

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, kurum-okul işbirliği ağı çalışmaları kapsamında, eğitim kurumları ile resmi-özel kurumlar arasında karşılıklı iletişimin sağlanması amacıyla 3 yıl süre geçerli olmak üzere, Atatürk Ortaokulu ve Karaisalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında işbirliği protokolü imzaladı.

 Atatürk Ortaokulu Müdürü Mehmet Öveç, öğretmenler İbrahim Halil Kat, M. Kemal Cura ve Mehmet Yağcı ile Karaisalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ali İhsan Özdemir, Müdür Başyardımcısı Cumali Yıldırım ve Edebiyat Öğretmeni Sami Bilgili’nin de bulunduğu törende imzalar atıldı.
 
Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, “Bu protokol çerçevesinde Belediye olarak üzerimize düşen şartları yerine getireceğiz. Zaman zaman da bizde protokol yaptığımız eğitim kurumlarımızdan da gerekli yardımı alabileceğiz. Bu protokol her iki okulumuza ve kurumumuza hayırlı olsun” dedi.


Haber okunma sayısı: 2016

Haberin etiketleri:

karaisalı, eğitim


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ