EĞİTİM

Karaisalı’da Öğrenme Şenliği

karaisalida-ogrenme-senligi- Adana’nın Karaisalı ilçesinde “Öğrenme Şenliği” düzenlendi.

Karaisalı MTA Lisesi öğrencileri Viyana’ya gitti

karaisali-mta-lisesi-ogrencileri-viyanaya-gitti Karaisalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erasmus+ projesi kapsamında ikinci hareketliliğini Avusturya Cumhuriyeti'nin Viyana kentine giderek gerçekleştirdi.

Minik Öğrencilere Ayakkabı ve Kitap Yardımı

minik-ogrencilere-ayakkabi-ve-kitap-yardimi Adana Büyükşehir Belediyesinin ‘100 Köy Okuluna 100 Kütüphane’ projesi kapsamında, Karaisalı ilçesinde bulunan Hacılı Şehit Ali Gümüştop İlkokulu öğrencilerine kitap seti, satranç takımı,

Suriyeli ve Iraklı öğrenciler Karaisalı'yı gezdi

suriyeli-ve-irakli-ogrenciler-karaisaliyi-gezdi Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezinde (ADANA BTÜTÖMER) Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından desteklenen “Suriye

Karaisalı Belediyesi okullara 'odak'landı

karaisali-belediyesi-okullara-odaklandi Karaisalı Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce başlatılan Okul Tabanlı Değerlendirme, Akredite ve Kalite Sistemi (ODAK) çerçevesinde iki okul ile protokol yaptı.

Jandarmadan Karaisalı'da köy okuluna kütüphane

jandarmadan-karaisalida-koy-okuluna-kutuphane Karaisalı İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı tarafından Etekli Erkeğin Şehit Fatih Yılmaz İlkokulu’na kütüphane yaptırıldı.

Karaisalı'da bayan hafızlar taç taktı

karaisalida-bayan-hafizlar-tac-takti Adana'nın Karaisalı ilçesinde müftülüğe bağlı Yatılı Kız Kur'an kursunda hafızlıklarını tamamlayan 10 kız öğrenci için icazet ve taç takma töreni düzenlendi.

LC Waikiki'den Karaisalılı öğrencilere yardım

lc-waikikiden-karaisalili-ogrencilere-yardim Eğitime destek kampanyası kapsamında, Karaisalı Kaymakamlığı SYDV’nın girişimleri üzerine, LC Waikiki firması tarafından, Karaisalı merkez ve köylerinde 26 okulda eğitim gören 1734 öğrenciye

En Çevreci Okul: Karaisalı Anadolu Lisesi

en-cevreci-okul-karaisali-anadolu-lisesi Dünya Okullararası Fidan Dikme Yarışması’nda en fazla dikimi Karaisalı Anadolu Lisesi’nin yaptığı bildirildi.

Kaymakam Tunç okulları denetledi

kaymakam-tunc-okullari-denetledi Karaisalı Kaymakamı Mehmet Tunç, 2014/2015 Eğitim-Öğretim yılının başlamasına kısa süre kala ilçedeki okullarda incelemelerde bulundu.

Bu okulun tatili yok!

bu-okulun-tatili-yok Milli Eğitim Bakanlığı ve üniversitelere bağlı tüm okullar tatile girerken Karaisalı´da faaliyet gösteren Özel Nevzat Korkmaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yaz döneminde de eğitim

Çevlik Köyü'ne 'Çok Amaçlı Sınıf'

cevlik-koyune-cok-amacli-sinif Karaisalı'nın Çevlik Köyü ilkokulunda Çok Amaçlı Etkinlik Sınıfı hazırlayıp açılışını yaptılar.

Karaisalılı öğrencilere LCW'den giyim yardımı

karaisalili-ogrencilere-lcwden-giyim-yardimi LC Waikiki firması tarafından, Karaisalı merkez ve köylerinde eğitim gören öğrencilerine dağıtılmak üzere 400 öğrenciye kutular dolusu giyim malzemesi gönderildi.

Karaisalı YİBO öğrencilerinden tiyatro oyunu

karaisali-yibo-ogrencilerinden-tiyatro-oyunu Karaisalı 1 Nisan Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri Türkçe öğretmenleri Kalender İlbeyi İlingi yönetiminde "Ehliyet Senin Neyine Dön Şinasi Köyüne" isimli tek perdelik tiyatro gösterisini sundu.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ