FOTO GALERİ

531. Kızıldağ Karakucak Güreşleri

Adana’nın Karaisalı ilçesine bağlı 1666 rakımlı Kızıldağ Yaylası, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Karaisalı Belediyesi’nin birlikte organizesiyle bu yıl Kızıldağ Karakucak Güreşleri'nin 531’ncisi gerçekleştirildi.

Karaisalı şehidini 5 bin kişi ile uğurladı

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik devam eden operasyonda şehit olan Uzman Onbaşı Kadir Genç'in naaşı, Adana'daki baba ocağına getirilerek helallik alındı.

Kızıldağ yoluna uçakta indi!

14 Ağustos’ta, Kızıldağ Karakucak Güreşleri’yle ilgili tanıtım toplantısında, daha önce iki aracın yan yana hareket edemediği yola uçak indireceğini söyleyen Başkan Hüseyin Sözlü, 22 Ağustos 2015 Cumartesi günü bu sözünü yerine getirdi ve yola uçak indirdi.

1 Nisan 2015 Kuvayı Milliye Törenleri

1 Nisan 1920 tarihinde Batı Kilikya Komutanı Sinan Tekelioğlu Komutasında Kuvayı Milliye Teşkilatının ilçeye girişi nedeniyle her yıl düzenlenen Kuvayı Milliye kutlaması, bu yılda coşku içinde geçti. Batı Kilikya Komutanı Sinan Tekelioğlu'nun karargah olarak kullandığı Çukurova'nın Örcün Mahallesinde sabah başlayan kutlamalar öğleden sonra Karaisalı İlçe Merkezinde devam etti.

Kesiri Han

Adana’nın Karaisalı ilçesine bağlı Altınova Mahallesi yakınlarındaki Kesiri Han ayakta kalma savaşı veriyor.

Yağmur yağdı böyle oldu!

18-19 Eylül’de 2 gün üst üste yağan aşırı sağanak yağmur yolları felç etti. Ulaşım aksadı. Öğrenciler okuluna gidemedi. Geçen hafta sonu yağan yağmurlar su baskınlarına yol açtı

Karaisalı Kuvayı Milliye Şenlikleri

Geleneksel Karaisalı Kuvayı Milliye Senliklerinde sahne alan Uğur Işılak 20 bin kişiye unutulmaz bir konser verdi... 14.04.2013

Yaşam

Birbirinden güzel şaşırtıcı hareketli fotoğraflar...

Asker Resimleri

Çeşitli asker resimleri.

Meyve Sepeti

Karışık meyveler

Gemiler

Denizlerdeki büyük ve gösterişli gemiler.

Camiler

Türkiye ve Dünyadaki camiler

POPÜLER GALERİLER